Dlaczego nie działa mikrofon na discordzie

Pobierz

Aby to naprawić, możesz spróbować zmienić tryb wprowadzania na Aktywność głosowa.. Jeżeli tak, to spróbuj zrestartować DC (Odinstalować i Zainstalować).. Działa to tak samo, jak w przypadku programu Discord.. 3] Rozwiązywanie problemów z czystym rozruchemTutaj będzie napis "Mikrofon i kamera" naciśnij go, a następnie wybierz, jeśli chcesz włącz lub wyłącz mikrofon.. Aby wykonać połączenie testowe, wybierz swój obraz profilu, a następnie wybierz pozycję Ustawienia> Urządzenia.Następnie wybierz pozycję Nakieruj rozmowę testowąw obszarze Urządzenia audio.. Metoda 3: Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów.. Następnie kliknij OK. Poczekaj na zakończenie procesu i jesteś gotowy do pracy.. Głośniki : aby przetestować głośniki, kliknij Przetestuj.. W czasie połączenia testowego sprawdzisz, jak działa mikrofon, głośnik .Dec 17, 2021Dec 18, 2021Krok 2.. Jeśli używasz mikrofonu zewnętrznego, przyczyną może być kabel.Tak jak w temacie w aplikacji discord na win 10 nie działa mikrofon mimo że sam system pokazuje użycie mikrofonu przez discorda.. Pytania i odpowiedzi.. Oczywiście, też możesz mieć włączone ustawienie: Naciśnij i Mów.Nawet użycie nieaktualnej wersji Discorda może spowodować ten problem.. Mam nadzieję, że to pomoże!. Aby to skonfigurować, włącz program TeamSpeak, a następnie z górnego menu wybierz .Nawiązywanie połączenia testowego..

Ustawienie mikrofonu Discord.

Zobacz czy przy żadnym urządzeniu nie ma wykrzykników albo strzałki w dół.Oct 9, 2021Zgłoszenia użytkowników wskazują, że aktualnie nie ma problemów z serwisem Discord Discord - aplikacja służąca do rozmów głosowych i komunikacji za pomocą wiadomości tekstowych, ze zdjęciami oraz filmami [5].. Sprawdź tryb wprowadzania - Upewnij się, że nie jest przestawiony na Naciśnij i mów.. Poza tym spróbuj włączyć "Wymuś połączenia, aby użyć OpenSL ES" lub zaktualizuj aplikację Discord.. Przewiń w dół i kliknij Zresetuj ustawienia głosu.. 2) Przejdź do Ustawień użytkownika > Głosu i wideo > Podsystemu dźwiękowego i wybierz opcję "Legacy".Menadżer urządzeń z rozwiniętym Kontrolery dźwięku wideo i gier.. Już próbowałem takich podstaw jak reinstalacja.Rozwiązywanie problemów z mikrofonem w Discordzie.. Przejdź do zakładki Głos i wideo (klikając na zębatce w lewym dolnym rogu i wybierając Głos i wideo z bocznego paska), następnie sprawdź poniższe ustawienia!. Następnie przejdź do Ustawień, klikając przycisk koła zębatego.. Jeśli tryb aktywacji głosem jest ustawiony jako domyślny i inne dźwięki są słyszalne lub mikrofon nie działa w trybie Dyskord, może to być spowodowane obecnością dużej liczby użytkowników na jednym kanale.. We współczesnym świecie niewiele osób może być zaskoczonych połączeniami przez Internet, ponieważ stworzono do tego wiele specjalnych programów.Sprawdź czy masz wogule dźwięk i mikrofon włączone..

Sprawdź słuchawki lub mikrofon słuchawek.

Jak się nie udało to nie wiem Kiedyś też tak miałem, i zrobiłem restart i mi zadziałało.. Zanim zaczniesz wprowadzać zmiany w aplikacji Discord.. Rozwiązanie: 1.. Sprawdź ustawienia Hangouts.. Sprawdź ustawienia głośności dla odtwarzania i nagrywania.Napraw mikrofon Discord nie działa.. Teraz przeczytaj: Napraw błędy połączenia głosowego DiscordWybierz pozycję > Ustawienia > System > Dźwięku.. Start >>> uruchom >>> w okno uruchamianie wpisz devmgmt.msc i kliknij OK >>> rozwiń gałąź Kontrolery dźwięku, wideo i gier.. Przejdź do narzędzia do rozwiązywania problemów z Discord.. Wybierz opcję odpowiadającą problemowi i pomóż przekazać informacje zwrotne dostawcy usługi.Wyciszanie i przełączanie mikrofonu klawiszem w TeamSpeak.. W ustawieniach Głośność wejścia upewnij się, że niebieski pasek dostosowuje się podczas mówienia do mikrofonu.. Musisz dowiedzieć się, czy Twój mikrofon słuchawkowy lub mikrofon słuchawkowy działa, czy nie.. Start --> Panel sterowania --> Dźwięk --> zakładki Odtwarzanieoraz Nagrywanie.. Dalsze działania mają na celu utworzenie konta i aktywację konta poprzez e-mail.May 9, 2022Następne kroki.. W górnej części okna rozmowy wideo kliknij Ustawienia .. Krok 3.Dlaczego kamera internetowa nie działa na Discordzie, jak ją włączyć i jak ją skonfigurować 22 kwietnia 2022 W latach 2020-21 świat musiał przemyśleć korzyści i możliwości zdalnego uczenia się, pracy, a nawet komunikacji (w rzeczywistości komunikacja była kiedyś)..

w innych aplikacjach mikrofon działa prawidłowo.

Musisz wybrać opcję " Zresetuj ustawienia głosu ".Jan 12, 2021Ogólnie wejdź do Panelu Sterowania - dźwięk - zobacz czy mikrofon jest włączony.. W oknie Wprowadzanie danych wybierz mikrofon, aby zobaczyć jego właściwości.. Mam problem z Discord Również masz problemy?. Za pomocą narzędzia do rozwiązywania problemów Discord możesz również aktywować mikrofon komputera lub telefonu, jeśli nie działa.Nie działa mi mikrofon na Discord.. Kliknij Głos i wideo.. W trybie wprowadzania należy wybrać "PushtoTalk" i przypisać wybraną kombinację klawiszy, aby aktywować komunikację głosową.. Metoda 1: Opcje niezgody.. Aby to zrobić wystarczy wejść do aplikacji i wybrać opcję " Głos i wideo ", Teraz przejdziesz do dolnej części aplikacji.. TeamSpeak również pozwala ustawić skrót klawiszowy, który po wciśnięciu spowoduje wyciszenie mikrofonu lub włączenie mikrofonu..

Kamera : jeśli kamera działa, w prawym górnym rogu zobaczysz obraz wideo.

Jeżeli tak to w win7 wejdź w panel sterowania sprzęt i dźwięk potem dźwięk zakładka nagrywanie prawym na mikrofon włąściwości i zakladka poziomy tam ustawiasz głośnośćOtwórz Niezgoda aplikację lub Discord.com/app w przeglądarce.. Jeśli tak się nie stanie, przejdź do testów mikrofonu i Rozpocznij testowanie.W ustawieniach discorda popatrz czy jest podłączony.. Metoda 2: Ustawienia systemu Windows 10..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt