Opis pokoju po angielsku klasa 2

Pobierz

na 1 1/2 strony .. Opis "mojego" pokoju po angielsku-krótki Opis "mojego" pokoju po angielsku-krótki.. Kolejną ważną zasadą przy opisywaniu obrazka po angielsku jest to, iż powinniśmy zwrócić uwagę na to, gdzie i co znajduje się na poszczególnych częściach ilustracji.Powiedzmy więc, co widnieje po lewej stronie, prawej stronie, na dole, na górze, w samym środku, a także co dostrzegamy w tle.Wzór opisu siebie po angielsku dla chłopaka.. Dlatego w moim pokoju jest wiele różnych pięknych lalek i różowa tapeta.. przez mmoonniiaa61, 19 maja 2008 na Prace domowe - gimnazjum.Przydatność 65% Opis pokoju po angielsku.. Klasa 2 Klasa 3 Angielski Tiger 2.. Opisz poczególne części obrazka.. Cały pokój jest czerwony.. There are a lot of .Opis pokoju w języku angielskim dla dziewczyny może wyglądać tak: Uwielbiam różowe i lalki.. Zastosowaliśmy w nim część słownictwa i konstrukcji, o których pisaliśmy przed chwilą.. Opis pokoju po angielsku: podstawowe meble a bed - łóżko a chair - krzesło a closet - szafa a coffee table - stolik kawowy a desk - biurko a door - drzwi a lamp - lampka a picture - obrazek, zdjęcie a wall - ściana a window - okno Więcej o wyposażeniu domu przeczytaj w artykule meble i wyposażenie domu po angielsku.Przykładowy opis pokoju po angielsku My room is on the second floor of the house, between the room of my parents and my brother's room..

Opis pokoju dziecka po angielsku .

na dale znajduje się sześć pokoi : dwie łazienki, pokój gościnny w który jest w kolorze czerwonym, przedpokój, bardzo ciekawa kuchnia w koloże białym z meblami, piecem i dużą lodówką i ganek.. Każdą cześć opisu piszesz od nowego akapitu.Pomieszczenia i części domu po angielsku, z wymową.. Pisząc opis pamiętasz o jego elementach tj.: - tutuł, - wstęp, - rozwiniecie, - zakończenie.. Kto wie, co szykuje dla ciebie los?Opis pokoju po angielsku nie będzie już kłopotem, z tym zestawem fiszek.. Nauczycie się opisywać postaci, przedmioty, sytuacje.. Klasa 2 Angielski Macmillan.. 15 zdańGóra:- sypialnia- mój pokój- brata pokój- łazienkaDół:-łazienka-pokój-salon-kuchnia-kotłowania-ganekNo i jeszcze strych :DProszę o pomoc .. Mój pokój wygląda jak zamek księżniczki.. Poniżej znajdziesz opis dziecięcego pokoju w języku angielskim oraz jego tłumaczenie na polski.. Prace domowe - gimnazjum .. Tiger 2.2 A new pet (tylko zwierzątka) Połącz w pary.. Po prawej od biurka jest czerwono - niebieskie łóżko .CELE: Dowiecie się co to jest opis, jakie muszą wystąpić w nim elementy.. Klasa 2 Angielski Tiger 2. wg Olastachowiak.. Opisz go w 10 zdaniach.. Opis pokoju i mieszkania po angielsku z wykorzystaniem konstrukcji there is there are i przyimkami miejsca.wg Milenawypych.. Na podłodze są panele jasnego koloru.Klasa 2: My bedroom (online) Hello, my 2nd graders!.

Opisz pokój marzeń(lub swój) po angielsku.

tylko zeby byl krotki bo musze sie tego nauczyc na pamiec.. prosze o szybka pomoc.. Na górę prowadzą drewniane schody gdzie znajduje się też sześć pokoi : Trzy pokoje dziecinne, sypialnia, łazienka i hol.Opis pokoju po angielski min.. Na stole leży zielony obrus a na nim stoi wazon z pięknymi kwiatami.Dom i pomieszczenia po angielsku.. Miejscem, w którym czuję się najlepiej jest mój dom, ale najbezpieczniej czuję się w moim pokoju.. Jest słoneczny i kolorowy, ponieważ sufit ma kremowy i cztery ściany koloru czerwonego grejpfruta.. Na nagraniu znajdziesz też odpowiedzi do zadań, które robiliśmy na lekcji, a których opis .Opis siebie (Self-description): → Przykład 1 (Susan Salieri, 16 lat)→ Przykład 2 (Anita Mendoza, 36 lat)→ Przykład 3 (Audrey Lacroix, 23 lat) → Przykład 4 (Tomasz Nowak, 11 lat) → Przykład 5 (Peter Schwarz) → Przykład 6 (Tim Clarkson, 40 lat) Opisywanie innych ludzi (Describing other people): → Przykład 1 (Przyjaciel)Opis pokoju po angielsku na 8 zdań.. To bardzo ważne, bo po dzisiejszej lekcji jest do zrobienia zadanie domowe.. There are a lot of flowers standing on .Przykładowy opis pokoju po angielsku z tłumaczeniem polskim.. Wszystkie najważniejsze słówka niezbędne do stworzenia przykładowego opisu pokoju po angielsku, wraz z tłumaczeniem na język polski i nagraniami lektora z poprawną wymową..

Na środku pokoju stoi stół a przy nim cztery krzesła.

Uwielbiam się uczyć, więc mam duży i jasny stół, który stoi przed oknem.. Po środku na biurku stoi komputer, po prawej i po lewej są głośniki, obok komputera leży klawiatura,mikrofon i myszka.Pod biurkiem stoją dwa kosze na śmieci.. Zawsze chętnie tam wracam.. Znajomość nazw części domu i pomieszczeń w języku angielskim okaże się przydatna w wielu sytuacjach.. Bugs Team 2 Unit 5 Rysunek z opisami.. W oknie jest dużo pięknych kwiatów, uwielbiam je podlewać.Opis pokoju.. Skocz do zawartości.. Witam pod Świętach moje drugie klasy.. Jeśli nie mogłeś/łaś być na dzisiejszej lekcji na ZOOM to obejrzyj ją TU.. :D. Question from @Niania154b - Gimnazjum - Język angielski2.. Ale od czego są marzenia?. Daje 15 punktów; Błagam i krótki opis mojego ulubionego filmu po angielsku .. Być może zdjęcia spiżarni, werandy czy obszernej garderoby wywołają lekkie zażenowanie.. Proszę o opis Londynu PO POLSKU, mam lekturę w 80 dni dookoła świata i muszę opisać jedno z wielu miast w których był Fogg, wybrałem Londyn.Opis mojego domu Mój dom jest duży, biały z czarnym dachem.. Sprawdź sam w Fiszkotece!Pilne na jutro!Napisz opis zabawki z dzieciństwa po hiszpańsku w czasie Preterito imperfecto min.. Pisząc opis miejsca, bez takiej wiedzy trudno nam będzie sobie poradzić.Jeżeli zdecydujemy się na zakup nowych mebli do mieszkania, a jesteśmy za granicą, musimy wiedzieć, w jakiej sekcji sklepu owych mebli szukać.Opis domu po angielsku - wzór..

Zapoznaj się z nazwami pomieszczeń i części domu po angielsku.

I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku żebym wiedziała jak narysować!Klasa 2 Angielski Tiger.. Klasa 2 Angielski HELLO EXPLORER 2..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt