Jak ściągać na lekcji

Pobierz

.Przezroczysta ściąga z taśmy klejącej.. Na pewno nikt tam jej nie będzie szukać.. Zbierz zaufaną ekipę i połączcie się przed egzaminem online, a nawet w trakcie egzaminu, przez Messenger lub na wideokonferencji np. przez ClickMeeting lub Skype.Jak ściągać na sprawdzianie, czyli szkoła na luzie.. To jest metoda bardzo.. qwertyuiop90.. 1 Odmierzamy linijką na kartce prostokąt o wymiarach 3,5cm na 3cm.. Ogólne PostępowanieApr 13, 2022Oct 22, 202020.10.2008, 22:52 RE: Sposób ukrywania telefonu na lekcji :) Słuchaj na sprawdzianie możesz i sobie ściągać ale na takich testach trzeba być głupim żeby ściągać.. Rozejrzyj się wokół: najlepiej wiedzie się tym, którzy do wszystkiego podchodzą na luzie.. Wówczas z pomocą przychodzi nam ściąga.#shorts #szkola #lekcje Utwór Investigations autorstwa Kevin MacLeod jest dostępny na licencji Licencja Creative Commons - uznanie autorstwa 4.0. nadzieje że nie którym pomogłam 2 kanał : : : ściągać na lekcjach onlinelink do programu: suba i like'a!Dodam tylko, że przy pomocy tego programu możecie udostępnić film pr.Na niewielkim kawałku kartki w kratkę zacznij drobnymi literkami wypisywać wybrane wcześniej pojęcia itp wraz z odpowiedziami na nie (co znaczą, kto to był, co się wtedy stało).. Zbierz ekipę ze studiów lub z klasy i załóżcie konwersację na Messengerze lub wspólny dokument w Google Docs..

24.Jak ściągać na lekcji?

Ściąga umieszczona w miejscu złamania ołówka.. Drukujesz ściągę na kartce (tylko drukarką laserową!. W tym odcinku przedstawimy wam 5 sposobów, które "podejrzeliśmy u znajomych".. Ja mam np. 5 Jedna część długopisu jest przeźroczysta.. Sposoby na łatwe i skuteczne ściąganie Techniki Ściągania.. Na ławce napisz ołówkiem to co chcesz zapamiętać a po kartkówce to zmaż.Taka ściąga jak leży na kartce to dobrze ja widać a jak zsuniesz ją na ławkę w ciemniejszym kolorze lub czarne spodnie to przestaje być widoczna Pozdrawiam!. Pisze na kompie.. Zdarzają się też takie okoliczności, że nauczyć się na sprawdzian czy kartkówkę po prostu nie ma kiedy.. 4.Wszystko zależy od tego czy siedzisz na przeciwko nauczyciela czy bardziej z boku najlepiej telefon położyć na krześle tak abyś zasłaniała telefon swoją osobą xd Albo inny sposób to połóż telefon na kolana i włóż dłuższą koszule żeby przykryć telefon xd22.. Każdy trafia w szkole na taki przedmiot, którego za żadne skarby nie jest w stanie się nauczyć.. I jest super.. Mając ściągę ładuje się ja pod swoja prace i potem skrycie wysuwając ściąga się.. Na małej karteczce.. ;) NajUdawaj,że wiążesz sznurówke a tak na prawdę miej ściąge w bucie..

6Jak najlepiej ściągać na lekcjach ?

2 Następnie wycinamy go.. Mediacja - lepsza od sprawy w sądzie?. A jak każe schować piórniki to w rękę schować.. Techniki Ściągania.. Możesz to przykleić, gdzie chcesz: do wewnętrznej strony rękawa, linijki, piórnika czy ławki.. Naprawdę trudno to zauważyć.Do tego musimy mieć dość luźny rękaw, podnosimy rękę i opieramy na niej głowę - wtedy rękaw nam sam się trochę obsunie i ściąga będzie widoczna.. Gdy nauczyciel zapyta co mamy napisane na ręce, ściągamy rękaw mówiąc, że nic na niej nie napisaliśmy.. Maciek * Machnąć na drukarce ściągę pisana dużymi literami i taką kartkę A4 przed lekcja przytwierdzamy nauczycielowi na plecy (najlepiej zszywaczem tapicerskim .Spód piórnika, tył paska od spodni lub podeszwy Twoich butów będą idealne na Twoje "pomoce naukowe".. Dla korzystania ze ściągi niezbędna jest przezroczysta linijka.. Linijkę bezczelnie trzymamy w garści, pod linijką ściągę.Nov 16, 2021Mar 26, 2021Ściąganie - niby nikt tego nie robił, jednak każdy zna jakieś metody.. Zrób zdjecia i sciagaj, wlaczajac telefon pod stolem, by facet/facetka nie zobaczyl/zobaczyla.. Techniki Ściągania.. Jak zrobic niewykrywalną ściąge?. Ściąga w piórniku udawaj,ze szperasz a tak na prawdę ściągaj.. Komu przysługuje adwokat z urzędu?. Techniki Ściągania.. Złamany ołówek..

Poznaj sposób na butelkę Coli, Jamesa Bonda i...Jak ściągać na sprawdzianie online?

Potem wydrukujcie czcionką 10 to, co Wam trzeba.. Jednocześnie palcem odrywamy ściągę, która wpada do rękawa.Ja robię tak.. Techniki Ściągania.. Jak zrobić ściągę na sprawdzian?. * Jestem jedyną osobą w klasie, której nie złapano na ściąganiu, a to dzięki mojemu sposobowi.. Ogólne Postępowanie.. Książeczka jest zszyta zszywaczem biurowym.. Bandaż elastyczny.. A jak przechodzi facetka to ręka w piąstkę.. Student sportowiec dość często przychodził na zajęcia z zabandażowaną ręką.. Kupcie sobie rulon folii samoprzylepnej (grosze), 2.. Pewnie będzie komisja i gwarantuje Ci że łatwo poznać kogoś kto coś kombinuje.. 3 Na prostokącie drobnym druczkiem piszemy ściągę.. 4 Teraz rozkręcamy długopis (prosiłbym o oglądnięcie filmiku, ponieważ pokazany jest tam specjalny długopis, jakiego trzeba użyć).. Oczywiście wykładowca nie zaglądał pod bandaż, a student chował pod nim ściągi.. Swoje ściągi możesz ukryć w rękawach lub nogawkach.. Idealnie obklejcie tekst po to, aby ściąga była twarda i się nie gniotła.. Nie działaj sam.. Jak zrobić dobrą ściągę?. Całą treść ściągi masz na przejrzystej taśmie!. ), przyklejasz do niej taśmę, a następnie wkładasz to do wody i usuwasz papier.. ** Piszemy ściągę w formie miniaturowej książeczki o wymiarach 2 cm x 3 cm zawierającą tyle stron ile nam potrzeba materiału.. Ogólne Postępowanie..

3 Schowaj ściągę do piórnika, a na lekcji przenieś ją do swojej dłoni.Jak powinien zachować się świadek w sądzie?


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt