Uzupełnij tekst podanymi informacjami

Pobierz

Die Ärztin 3/_____ Medikamente.Przyjrzyj się rysunkowi i schematowi latarki.Połącz liniami elementy i odpowiadające im symbole.Następnie uzupełnij podanymi wyrami opis działania urządzenia na podstawie schematu zbuduj obwód…Uzupełnij tekst podanymi czasownikami w odpowiedniej formie.. Wiek XIII tytuł pieśni:Uzupełnij tabele informacjami niezbędnymi do zredukowania notatki prasowej .. Często nawiązywała do .. Bardziej szczegółowoUzupełnij tekst podanymi słówkami w czasie past simple.. 1 godz. temu.. - Zadanie 1: Meine Welttour 2.. Kopia Uzupełnij tekst brakującymi wyrazami.Dobierz właściwe słowa i uzupełnij luki w tekście: Dobierz słowa i uzupełnij (1) - Co się w szkole przyda: tekst (2 kartki) // słowa // klucz (2 kartki) Dobierz słowa i uzupełnij (2) - Bezpieczne wakacje: ćw.. Pieśni i piosenki o tematyce wojskowej i wojennej były związane z .W sposób opowiadały o żołnierzy.. wg Nataliadudkowska.. Niektóre czasowniki pasują do więcej niż jednego zdania.. 24 sierpnia, 2018.1.UZUPEŁNIJ TEKST PODANYMI WYRAZAMI, Protony;krażą ujemne elektorny;liczną masową i oznaczamy literą A;neutrony;jest równa;liczbą atomową i oznaczaną litera Z;elektrony.. Powstanie PRL załącznik Answer.. Question from @blackrose24 - Język niemieckiProszę przeczytać tekst, a następnie uzupełnić luki podanymi czasownikami.. Niektóre czasowniki pasują do więcej niż jednego zdania..

Uzupełnij tekst podanymi informacjami.

Muzyka komponowana do tych pieśni była zwykle .. AuBerdem tanzen sie _____, joggen und haben _____ .Uzupełnij tekst podanymi informacjami 3.Przetłumacz dwa przysłówki i uzupełnij zdania podanymi - Brainly.pl.. W kronice klasy IIIa Kasia napisała: Byliśmy na wycieczce Uczniowie naszej klasy postanowili zorganizować wycieczkę.. Język niemiecki.. 3.Zadanie 1.. Rozwiązanie zadania 2 z książki Meine Deutschtour 7 opracowane przez nauczycieli serwisu Odrabiamy.pl.. Question from @Kowalskaola1 - Liceum/Technikum - Język angielskiUzupełnij tekst podanymi czasownikamiwe właściwej formie.wohnen (2x) kommen (2x).. Dopasuj słówka z ramki i wstaw je w odpowiedniej formie.1 Uważnie przeczytaj tekst wstępny, a następnie uzupełnij związane z nim polecenia.. Question from @mazialexa - GeografiaTekst należy uzupełnić w następujący sposób: Występujące we wnętrzu Ziemi prądy konwekcyjne powodują, że płyty litosfery są w nieustannym ruchu.. Oceń czy podane informacje są zgodne z prawdą Zaznacz literę p jeśli zdanie jest prawdziwe lub literę F jeśli jesg fałszywe.. Proszę obejrzeć zdjęcie, a następnie odpowiedzieć na pytania.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do tekstu.. konstrukcje stalowe,patyna,straty materialne,zanieczyszczenia Korozja to zjawisko bardzo niekorzystne.Powoduje duże .. .Zniszczeniu ulegają przede wszystkim ..

Uzupełnij tekst podanymi wyrazami.

jak również posągi wykonane z brązu.Uzupełnij tekst podanymi w ramce pojęciami w odpowiednich formach.. I had been dreaming of going on a…Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość.. Proszę przeczytać reguły czasowników móc, musieć, a następnie uzupełnić zdania.. Na granicach przemieszczających się płyt litosfery występują.. W zadaniu podano trzy dodatkowe słowa, które nie pasują do żadnej luki.2 Uzupełnij tekst.. 1 Uważnie przeczytaj tekst wstępny, a następnie uzupełnij związane z nim polecenia.. 27 sierpnia, 2018.. Zapisz wybrane tytuły pieśni żołnierskich powstałych we wskazanych okresach historycznych.. Pojęcia: kawiarnie,orkiestry,koncerty,gazety.. Liceum/Technikum.. konstrukcje stalowe,patyna,straty materialne,zanieczyszczenia Korozja to zjawisko bardzo niekorzystne.Powoduje duże .. .Zniszczeniu ulegają przede wszystkim .. , ale także przedmioty wykonane z innych metali.Przykładem mogą być dachy miedziane,które pokrywają się .. jak również posągi wykonane z brązu.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Uzupełnij tekst ,wpisując w odpowiedniej formie podane informacje.Uzupełnij tekst ,wpisując w odpowiedniej formie podane informacje..

Dam 25 pkt.Uzupełnij tekst podanymi informacjami.

Tekst: Ludzie majętni w miastach w wolnych chwilach spotykali się w ______________.Oglądali przedstawienia teatralne i słuchali _______________.Angażowano się w działalność społeczną,tworząc organizacje .Uzupełnij tekst podanymi czasownikami w odpowiedniej formie.. PLISS 100 PUNKTÓW.. Uzupełnij poniższe historie czasownikami podanymi w nawiasach w odpowiedniej formie w czasach: past simple, past perfect simple i past perfect continuous.. Uzupełnij tekst wyrazami z ramki Brakujące słowo.. Uzupełnij tekst podanymi informacjami.. B. Odpowiedź na zadanie z Meine Welttour 2. ich .Uzupełnij tekst informacjami o dyscyplinie sportowej,której nie lubisz.. Uzupełnij tekst podanymi informacjami 3.Przetłumacz dwa przysłówki i uzupełnij zdania podanymi czasownikami we właściwej formie.. Po gimnazjum - strona 16.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Uzupełnij tekst podanymi informacjami.. - Zadanie 2: Meine Deutschtour 7 - strona 79.. Pokaż więcej.. Oceń to zadanie: Średnia: 4.43.Uzupełnij tekst ,wpisując w odpowiedniej formie podane informacje.. Olaxv7 September 2019 .. Uzupełnij tekst podanymi czasownikami w czasie present perfect..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt