Sprawdzian z lektury opowieści z narni

Pobierz

Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Rozwiąż test i sprawdź!74% Recenzja Opowieści z Narnii; 74% Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata; 76% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Rozwiąż test!Podczas II wojny światowej czwórka rodzeństwa zamieszkuje na wsi w domu ekscentrycznego profesora.. Martynka.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. dodany: 2015-01-18 15:06:14, przez: Wiktoria.. Rozwiąż test!10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"Sprawdzian ze znajomości lektury "Opowieści z Narnii.. Łucja chciała sprawdzić czy w szafie naprawdę niczego fantastycznego nie ma.. Nie bylo tu nic wiecej, jesli nie liczyc stojacej na parapecie pustej butelki z .Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. dodany: 2014-03-18 13:45 .Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" poleca 76 % .. 74% Opowieści z Narnii to książka, którą zabrałabym w podróż dookoła świata; .. Dodawaj wpisy.. 67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Za nią do pokoju wszedł Edmund.. Załóż miniblog; Zapomniałem hasła; Zaloguj się .Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam..

... 10/10 uwielbiam opowieści z Narni.

Gratuluję!. Lew, Czarownica i Stara Szafa"Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Lew, czarownica i stara szafa" C.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Wypracowanie - charakterystyka Aslana lub Białej Czarownicy z języka polskiego- lektura Lew,czarownica i stara szafa- opowieści z Narni C.S Lewis charakterystyka szczegółowasprawdzian z treści opowieści z narni.pdf (21 KB) Pobierz.. Ustawianie w kolejnościKatalog Katarzyna Majchrzak, 2015-02-05 Piekary Śląskie Język polski, Sprawdziany i testy "Opowieści z Narnii" test ze znajomości lektury.Moją ulubioną przygodą z lektury "Opowieści z Narnii" jest ta, w której Łucja spotkała Fauna Tumnusa.. Właśnie co skończyłam grać w Quiz OPOWIEŚCI Z NARNII i. udało mi się zdobyć 10/10, a zawsze miałam tylko 9/10.. Test: Don Kichot z La ManchyOpowieści z narnii książka na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Kompletnie nie wiedziała co zrobić, gdzie iść.. Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.Które z dzieci uległo wpływowi Białej Czarownicy?.

Opowieści z Narni - sprawdzian z lektury DRAFT.

Gdy jedna z głównych bahaterek powieści, Łucja, przedostała się przez szafę do krainy Narnii, przystanęła koło latarni.. by annamisztal.Plik sprawdzian opowieści z narnii.doc na koncie użytkownika wiolkaok • folder język polski • Data dodania: 17 mar 2011Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012Liczba wyników dla zapytania 'pytania do lektury opowieści z narnii': 10000+ Opowieści z Narni rodziały 6. i 7.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.sprawdzian z lektury opowieści z narni .. Następnego deszczowego dnia dzieci bawiły się w chowanego.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Test składa się z 15 pytań.. opowiesci z narnii sprawdzian z lektury .. stara szafa, test z lektury Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowiesci z Narnii.Quiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec".. Piotr.Plik test Opowiesci z Narnii.doc na koncie uzytkownika annagawin7 folder Lektury SP scenariusze lekcji Data dodania: 17 wrz 2012..

...opowieści z narnii sprawdzian z lektury.pdf (21 KB) Pobierz.

Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.Opowieść wigilijna, test z lektury Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna" .. Lew, czarownica i stara szafa" .. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. Polecam tę stronkę!. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Posted in Streszczenia Tagged lektura opowieści z narni lew czarownica i stara szafa, narnia streszczenie, opowiadanie odtwórcze opowieści z narnii, opowieści z narni streszczenie, opowieści z narnii streszczenie, opowieści z narnii streszczenie książki, opowieści z narnii streszczenie lektury, opowieści z narnii youtube, streszczenie .Jest to audiobook ksiązki "Opowieści z Narni - Lew czarownica i stara szafa".-----autor - C.S. LewisData Wydania - 9 grudnia 200.Piotr i Zuzanna zakładają, że jej opowieść wynika z bujnej wyobraźni, a Edmund dokucza siostrze z powodu jej fantastycznej opowieści.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Z kim Piotr stoczyl pierwsza.. Opowieści z Narni - sprawdzian z lektury DRAFT.. Sprawdź swoją znajomość Pisma Świętego..

Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.

Nagle zauważyła, że zbliża się do niej jakaś postać.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Fajnie przeczytałam ją w jeden dzień i jednak coś zapamiętałam .Opowieści z Narni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt