Archiwum państwowe lublin praca

Pobierz

Praca.. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej?. Szukaj pracy w.. Szybko & bezpłatnie.. Praca Oferta wynajmu sal Pracownie konserwacji.. Dodano 25 maja, 2022 przez Bartosz Staręgowski w Aktualności, Info, Posts, Wydarzenia.. Była to wówczas prezentacja multimedialna ,,Turystyka archiwalna - powiat radzyński", w której zostały przedstawione dokumenty dotyczące regionu (powiatu radzyńskiego), jego .Jezuickiej 13 w Lublinie SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY 1.1.). kopie i odpisy z dokumentacji pracowniczej wystawione przez ich przechowawców.. Oferty pracy.. lubelskie, Lublin 101 dni temu.. Nazwa zamawiającego: ARCHIWUM PAŃSTWOWE W LUBLINIE 1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001117 1.5) Adres zamawiającego 1.5.1.). Zacznij nową karierę już teraz!. Miejscowość: Lublin 1.5.3.. Praca Pracownik archiwum papierowego Lublin Szukaj Filtry 16 ofert pracyArchiwum Państwowe w Lublinie Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Młodszy archiwista .. - praca w systemie ośmiogodzinnym, jednozmianowym, - możliwy kontakt z czynnikiem alergennym, - praca z komputerem, - praca z biurowymi urządzeniami wielofunkcyjnymi,Dokumentami poświadczającymi zatrudnienie mogą być: świadectwo pracy.. Lasy Państwowe Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie; Praca Powrót.. W bieżącym roku obchodzimy jubileusz 100-lecia tego wydarzenia..

Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat.

99973 Data ukazania się ogłoszenia: 2022-06-02 Archiwum Państwowe w Lublinie Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Młodszy Informatyk Wymiar etatu: 1/2 Liczba .36, Archiwum Państwowe w Lublinie, oddział w Chełmie 37, Archiwum Państwowe w Lublinie, oddział w Kraśniku 38, Archiwum Państwowe w Lublinie, oddział w Radzyniu PodlaskimArchiwa Państwowe to sieć składająca się z 3 archiwów o charakterze centralnym z siedzibą w Warszawie (Archiwum Główne Akt Dawnych, Archiwum Akt Nowych i Narodowe Archiwum Cyfrowe) oraz 30 archiwów wraz z podlegającymi im 39 oddziałami zamiejscowymi i 3 ekspozyturami zlokalizowanymi w całej Polsce.. Informacja o pracodawcach.. Czytaj dalej.Archiwum Państwowe w Lublinie 20-950 Lublin Jezuicka 13 Ogłoszenie nr 97667 / 27.04.2022 Dołącz do nas jako: młodszy archiwista w Oddziale III nadzoru nad narastającym zasobem archiwalnym Umowa na czas określony (np. projektu) Liczba stanowisk 1 Wymiar etatu 1 Status koniec naboru Miejsce pracy Archiwum Państwowe w Lublinie 20-950 Lublin JezuiArchiwum Państwowe w Lublinie 20-950 Lublin Jezuicka 13 Ogłoszenie nr 95742 / 26.03.2022 Dołącz do nas jako: młodszy archiwista Archiwum Państwowe w Lublinie Oddział w Kraśniku #archiwa/archiwistyka Umowa o pracę na czas zastępstwa Liczba stanowisk 1 Wymiar etatu 1 Status koniec naboru Miejsce pracy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 2, 23-200 KraśnikPraca Archiwum Lublin 14 ofert pracy Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę Starszy specjalista ..

Praca: Archiwum państwowe, Lublin - Maj 2022 - 55 ofert pracy - JOOBLE.pl Praca Archiwum państwowe Lublin 55 ofert pracy Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę Młodszy archiwista ...Jubileusz 70-lecia Oddziału w Chełmie Archiwum Państwowego w Lublinie.

lubelskie Opis stanowiska podany przez pracodawcę: Warunki pracy - praca administracyjno-biurowa, - reprezentacja urzędu, - wyjazdy służbowe, - praca w systemie jednozmianowym, - możliwy kontakt z czynnikiem alergennym,Na mocy tego dokumentu w odrodzonej Polsce powstała sieć archiwów państwowych.

2.1.3 Wynagrodzenia oraz stypendia dla studentów i doktorantów - Stypendium doktoranckie PRELUDIUM BIS załącznika nr 2 do Regulaminu przyznawania środków na realizację zadań finansowanych przez Narodowe Centrum Nauki w zakresie projektów badawczych, określonego uchwałą Rady NCN nr 79/2021 .Remont pomieszczeń magazynowych w budynku Archiwum Państwowego przy ul. Jezuickiej 13 w Lublinie: Zamawiający: Dostępne dla zalogowanych: Miejsce realizacji: Lublin Data publikacji: 2022-06-23: Kod CPV: 454000001 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych 454531008 Roboty renowacyjne 454421008 Roboty malarskieArchiwum Państwowe w Lublinie Stanowisko: Młodszy informatyk Numer referencyjny: 99973.. Jan Paweł II i jego pielgrzymki do Polski w materiałach Archiwum Państwowego w Lublinie; Papież Jan Paweł II w medalierstwie lubelskim.Strona Muzeum Narodowego w Lublinie > Oferta > Praca.. Aktualne informacje oraz oferty pracy w Muzeum Narodowym w Lublinie prezentowane są w Biuletynie Informacji Publicznej dostępnym pod adresem: Powiadomienia.Archiwum Państwowe w Lublinie Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy konserwator archiwalny Miejsce pracy: Lublin Ogłoszenie o naborze Nr 92867 .. - praca w systemie ośmiogodzinnym, jednozmianowym, - możliwy kontakt z czynnikiem alergennym, - praca z komputerem,Firma Archiwum Państwowe w Lublinie w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Młodszy archiwista..

Wynik naboru dostępny jest TUTAJ Dyrektor poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko młodszy archiwistaPraca: Archiwum państwowe - Czerwiec 2022 - 1671 oferta pracy - JOOBLE.pl Praca Archiwum państwowe 1671 ofert pracy Otrzymuj najnowsze oferty pracy na pocztę Pracownik Archiwum ...Praca: Pracownik archiwum papierowego w Lublinie.

- praca w systemie ośmiogodzinnym, jednozmianowym, - możliwy kontakt z czynnikiem alergennym, - praca z komputerem, - praca z biurowymi urządzeniami wielofunkcyjnymi,Archiwum Państwowe w Lublinie Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Kustosz Miejsce pracy: Lublin Ogłoszenie o naborze Nr 92938 .. - praca w systemie ośmiogodzinnym, jednozmianowym, - możliwy kontakt z czynnikiem alergennym, - praca z komputerem,Archiwum Państwowe w Lublinie.. Rola zamawiającego Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego 1.2.). O podmiocie Wstecz.. Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.. zaświadczenie na druku Rp-7 (do celów emerytalno-rentowych) inne dokumenty z przebiegu zatrudnienia.. Podstawowym dokumentem poświadczającym zatrudnienie jest świadectwo pracy.Lubelszczyzna w czasie wojny polsko-bolszewickiej - w materiałach Archiwum Państwowego w Lublinie,,Album rodzinny - z rodzinnej szuflady i archiwalnej półki" PAPIEŻ PIELGRZYM.. )Zasady konkursu określone zostały w pkt.. Lokalizacja: Lublin.. 20 maja 2022 r. Oddział w Chełmie Archiwum Państwowego w Lublinie świętował swój Jubileusz w sieci archiwalnej pod hasłem "70 lat Archiwum w Chełmie".. Znajdź ofertę pracy.Praca Informatyk, Lublin 1 - 6 z 6.. W ramach obchodów Archiwum Państwowe w Lublinie pragnie przybliżyć działalność archiwów młodzieży szkolnej, organizując cykl lekcji archiwalnych oraz warsztatów o następującej tematyce:Przejdź do serwisu Biuletyn Informacji Publicznej Lasy Państwowe Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie; Lasy Państwowe Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie MENU.. Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca?. Nadzór nad siecią Archiwów Państwowych i narodowym zasobem archiwalnym sprawuje .. Konkurencyjne wynagrodzenie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt