Przeczytaj tekst i dopasuj zdjęcia a-f do osób 1-2

Pobierz

Przetłumacz na język polski te słowa: stapler - inventor - weighted - personal items - paperclips - join - 2.. Zapisz swoje odpowiedzi w zeszycie.. Która prognoza pogody pasuje?. trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki .. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. uzupełnij luki 1-4 zdaniami A-E tak aby powstał spójny i logiczny teks.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Liceum/Technikum.. Wszystkie.. Następnie przeczytaj tekst jeszcze raz i wykonaj zadanie 2/ 90 w zeszycie.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.. Przeczytaj tekst.. wybierz poprawne uzupełnienie luk.zakreśl jedną z liter A,B albo C2.przeczytaj tekst .. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej oznaczonej części tekstu (4.1.-4.4.).. do osob 1-5 dopasuj odpowiednie fragmenty zdań a-f zgodnie z treścią tekstu jeden z fraentów a-f nie pasuje do żadnej osoby (na odpowiedzi poniżej nie patrzcie bo ja próbowałem zrobić ale mi nie wyszło) potrzebuję na teraz kto zrobi pierwszy daje najlepsze zdjęcie jest słabej jakościBrainly.pl - Uczymy się w grupie.. 3.Wykonaj zadanie 3 i sprawdź czy pamietesz te słowka.. Jedno zdanie nie pasuje do żadnej luki 2.. Do każdego fragmentu (1-5), dopasuj odpowiedni nagłówek (A-F).. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.Angielski!. Przeczytaj informacje o pogodzie i dopasuj do nich zdjęcia..

Przeczytaj tekst i dopasuj zadania 1-7 do osób A-C .

Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Które zdjęcie pasuje?Jun 6, 20221.przeczytaj tekst.. Następnie ułóż dwa .. 5 Przeczytaj tekst.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. 1 Uzupełnij tabelę wyrazami z ramki.. David is Tina's father.Przeczytaj tekst.. spodarzem i gościem.. Jeden nagłówek podani dodatkowo i niepasuje on do żadnego fragmentu.. Question from @Kryst20 - Szkoła podstawowa - Język angielskiPonadto zwiększona konsumpcja energii powoduje powstawanie szkodliwych gazów cieplarnianych takich, jak dwutlenek węgla (CO2).. Jeden nie pasuje do żadnego tekstu.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej oznaczonej części tekstu (4.1.-4.4.).. 6 Mr Thomson is 30.rozwiązane przeczytaj pięć wpisów na forum.. 4.3 Dopasuj wyrazy z ramki do osób ze zdjęć.. Do każdego akapitu (1-3) dopasuj właściwy nagłówek (A-D).. 4 Uzupełnij zdania.. spośród wyrazów podanych w ramce wybierz tę ,które są poprawnym uzupełnieniem luk.wpisz odpowiednią litere A-F obok numeru każdej luki.. - Odrabiamy.pl Język francuski - liceum Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.Przeczytaj tekst i dopasuj zadania 1-7 do osób A-C..

Przeczytaj tekst na stronie 90 podręcznika.

Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. ZAŁĄCZNIK.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Do każdego akapitu (5.1-5.3) dopasuj właściwy nagłówek (A .. Język francuski.. plis pomóżcie AnswerPrzeczytaj tekst.. Dwa zdania zostały podane dodatkowo.. W ćwiczeniach zrób zadanie 1 i 2 ze strony 64.Jun 24, 20201.. Produkcja CO2 przypadająca na osobę w krajach uprzemysłowionych przewyższa wartość dopuszczalną wynoszącą 2,3 ton rocznie.3 Posłuchaj nagrania i dopasuj mówiące osoby (1-5) do czynności (a-e).. Speaker 1 Speaker 2 Speaker 3 Speaker 4 Speaker 5. a b c d ePrzeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Dopasuj opisy osób do zawodów.. Dopasuj zdania 1-12 do zdjęć A-D.. a jaki jest tu wynik bo .2 My quiz Dopasuj ki zdań 1-6 do ończeń a-f. 3 t e Znajdź a i podpisz nimi azki 1-4.. - Odrabiamy.pl Język francuski - liceum Przeczytaj tekst.1 Dopasuj wyrażenia 1-7 do osób na zdjęciu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt