Jakie są twoje poglądy polityczne

Pobierz

silber Superbojownik od 14 lutego 2005 | Sołtysowo Konurbacja Górnośląska | GG: GG 2014-11-07 19:19:13 ZgłośTest Eysencka na poglądy polityczne.. Lewica a) skrajna - nazizm, komunizm, socjalizm, faszyzm b) centralna - socjaldemokracja, socjalliberalizm, c) lekka - anarchokomunizm 2.. CZY JESTEŚ ZA WYZSZYMI PODATKAMI DLA BOGATYCH?. No, tak jak myślałam Odpowiedz Zablokuj Zgłoś R.n • 2 lata temuPoglądy polityczne.. Oto jeden z niewielu istniejących w Internecie profesjonalnych testów na poglądy polityczno-społeczne.. Zapraszamy serdecznie!. W latach 70. psycholog Hans Eysenck zasugerował, że znaczną część polityki można wyjaśnić za pomocą tylko czterech prostych czynników.. 29.84% centrowe (67): 23.25% raczej lewicowe (34): .May 31, 20222 days ago Bezstronny.Jul 22, 2021JAKIE MASZ POGLĄDY?. Link w .Niestety, ponieważ nie wiem jakie są moje poglądy polityczne, zatrzymałem się na pytaniu 4: Jak są Pana/Pani poglądy polityczne: zdecydowanie lewicowe, raczej lewicowe, raczej prawicowe, zdecydowanie prawicowe?. Platforma Obywatelska (PO) 4 vote(s) 6.3% Ruch Poparcia Palikota (RPP) 25 vote(s) 39.1% Prawo i Sprawiedliwość (PiS) 6 vote(s) 9.4% Polskie Stronnictwo Ludowe (PSL) .. Tak troche z ciekawości zrobiłem mały sondaż jakie są wasze poglądy polityczne.. Wystarczy zaznaczyć w teście odpowiedź zgodną z naszymi poglądami, a na koniec przeczytać odpowiedź..

Jakie są twoje poglądy polityczne.

depresji lub pomocy, to odwiedź strony: Nastoletnia depresja, Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży, Pokonać kryzys.Jakie masz poglądy polityczne?. Porównaj ze znajomymi!interesuję się polityką, może blisko mi do Palikota może nie, sam nie wiem jestem antyteistyczny - nie wiem czy jest bóg (agnostycyzm) zarazem jeśli jest to widzę w nim potwora, jestem też antyklerykalny, nastawiony negatywnie do wszystkich teistów / wierzących jeśli chodzi o sprawy obyczajowe, mam mieszane poglądy które najlepiej konkretnie podawać w danych sytuacjach jeśli chodzi o gospodarkę jestem za "złotym środkiem" między liberalizmem a lewicowym/socjalistycznym .1.. Taka forma kreowania solidaryzmu i sprawiedliwośći społecznej)Przetrwaj w grze Subway Surfers!. CZY JESTEŚ ZA WYJŚCIEM POLSKI Z UE?. Zdecydowanie wolisz gospodarkę kapitalistyczną, jesteś przeciwny równości za to wolisz sprawiedliwość.. Próba odpowiedzi zmusza nas do zastanowienia nad współczesną religijnością Polaków.. Moje są takie.. .Wiemy,że wszyscy najlepiej znamy się na polityce i medycynie,w związku z tym zapraszam do sprawdzenia,jakie mamy poglądy polityczne i do jakiego ugrupowania się zaliczamy.. CZEŚĆ 1 (25 pytań) | sameQuizy.. Chociaż Eysenck przeprowadził pewne testy, które zdawały się potwierdzać jego teorię, to jednak ten kierunek badań został w zasadzie porzucony.Twój wynik: 7/7 Masz z******** poglądy..

Twoje poglądy są z********.

Platforma Obywatelska (PO) 4 vote(s) 6.3% Ruch Poparcia Palikota (RPP) .. Możemy tu również troche podyskutować na ten .# Re: Jakie są twoje poglądy polityczne?. Jesteś przeciwny programom socjalnym, publicznej służbie zdrowia, ingerencji rządu w gospodarkę oraz twoje poglądy są bardziej konserwatywne.. Czy według ciebie rząd powinien ingerować w gospodarkę?. Opisem tego zja.May 5, 2022May 12, 2022Statystyki.. Słowa zawierające w sobie inne wyrazy - nazwij zdjęcia i połącz je razem!. CZY POPIERASZ ZWIĄZKI HOMOSEKSUALNE?Darmowy.. Jeżeli szukasz informacji dot.. CZY JESTEŚ ZA TAKIMI ORGANIZACJAMI JAK WHO?. Oto jeden z niewielu istniejących w Internecie profesjonalnych testów na poglądy polityczno-społeczne.Twoje poglądy są najbliższe prawicowym.. ; Ten darmowy test poglądów politycznych online jest dostarczany bezpłatnie i pozwoli Ci uzyskać wyniki w dwóch głównych wymiarach politycznych, przenosząc Cię do jednego z czterech głównych kwadrantów, które można powszechnie zaobserwować w zachodnich demokracjach.. Wolność gospodarcza: 87. więcej od 93.3% uczestników testu.. Jeżeli chodzi o moje poglądy polityczne, to, żeby się tak w temacie wypowiedzieć.. obecnie jestem na jakiś rozstajnych drogach.. państwa to na zdjęciu natomiast poglądy międzynarodowe to pro-Rosja, pro-Iran, pro-Chiny, anty-usa, anty-izrael, anty-brytole, anty-ue Proszę czekać..

poglądy dot.

Pamiętaj, że quizy są tworzone przez użytkowników i nie należy ich traktować jako porady medycznej.. CZY JESTEŚ ZA ABORCJĄ NA ŻYCZENIE?. Ponieważ w Polsce te określenia mają nieco inne znaczenie, niż na Zachodzie, pytanie to sprawia mi dużą trudność.A KNP, Mikke itd to są zbyt konserwatywni obyczajowo i czasami aż do przesady liberalni gospodarczo.. Lewica - dążenie do wolności, równości i sprawiedliwości społecznej w tym także akceptacja ślubów par homoseksualnych, całkowity liberalizm (całkowita wolność jednostki) brak rasizmu itp.Zobacz 14 odpowiedzi na pytanie: Jakie są twoje poglądy polityczne?. Szkoła - zapytaj eksperta (1554) Szkoła - zapytaj eksperta (1554) Wszystkie (1554) Język angielski (820) Język polski (378) Matematyka (356) Biznes i .Sprawdź swoje poglądy Zaawansowany test polityczny.. Jeszcze jak :) Odpowiedz.Humor Psy Kolory Mężczyźni Duchowe DC Comics Magia.. Część Pierwsza - Zestaw 25 głównych pytań.. Wolności obywatelskie:47. więcej od 84.7% uczestników testu.. Trzymaj tak dalej!. Tradycjonalizm:-13. więcej od 22.1% uczestników testu.. Świetny test i odpowiedź może nas zaskoczyć.. Prawica a) lekka - konserwatyzm, liberalizm b) centralna - konserwatywny liberalizm, minarchizm, libertarianizm c) skrajna - anarchokapitalizm, anarchizm Podstawa to lewica-centrum-prawica.Liniowa (wszyscy, bez względu na zarobki płacą tyle samo % podatku dochodowego) Progresywny ( Więcej zarabiający płacą więcej % podatku, by uboższym było łatwiej żyć..

Najbliższa Ci ideologia to: Minarchizm.Jakie są Twoje poglądy polityczne?

W ostatnich wyborach głosowałem do sejmu na Palikota a do senatu na listę Korwina aby pogodzić swoje poglądy, bo PO mieniąca się liberałami to etatystyczni konserwatyści którzy od PiSu różnią się głównie lepszym PR.Wielu obserwatorów życia politycznego w Polsce stawia sobie pytanie: dlaczego w kraju, w którym ogromny procent ludzi uważa się za wierzących katolików, tak dużym poparciem cieszą się partie lewicowe?. Najbliższa partia, ideologia i kompas.. Pytania ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt