Test z wiedzy o mikołajku

Pobierz

a) z Bunią b) z Ludeczką c) z Jadwinią 14.. 1) Najlepszym przyjacielem Mikołajka jest: a) Alcest b) Kleofas c) Gotfryd d) Joachim 2) O kim mowa?. Rozwiąż test!Witaj na stronie Quizz.pl.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Pobierz jako PDF Wyświetl pytania.. Jak uchronić dziecko przed infekcjami?. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. - Nigdy nie zapraszał nikogo do siebie, nie pozwalała mu mama, nazywając jego kolegów "wandalami".. Pierwsza część cyklu o przygodach łobuziaków, którzy potrafią świetnie się bawić w każdych okolicznościach!. Wesołej zabawy!. Edytuj elementy.klasa 6 Lektury obowiązkowe.. "Mikołajek" to książka, przy której pękają ze śmiechu dorośli i dzieci.. fot. rys. Jean-Jacques Sempé.Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny flickr.com René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - w gronie dobrych kolegów zawsze jest bardzo wesoło!Sprawdz się z lektury ,, Mikołajek " - Test.. Sprawdź się!. Czy mieszkasz na Warmii, czy .Finał konkursu przeprowadzono 7 maja 2018r.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1.. Rozwiąż test.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Najlepszy uczeń w klasie Mikołajka to: Q. właścicielem restauracji.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Gdzie zamknięto chłopców podczas wizyty ministra?. Rozwiąż test!Mikołajek - Test.. • Kto przyszedł do szkoły ubrany jak Marsjanin?.

Quiz wiedzy o lekturze szkolnej.

Materiały powiązane z testem: Test: Pan Tadeusz Test wiedzy ze znajomości lektury Pan Tadeusz .Test z lektury "Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny, J. Sempe Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian zTest z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Czym Mikołajek i Ananiasz zbili lustro w salonie?. "Mikołajek" - test 1.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Inne tryby nauki.. WIELKI FINAŁ KONKURSU CZYTELNICZEGO WIEDZY O "MIKOŁAJKU" .At least it will be fun!. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Sprawd ź cofnij dalej .Test ze znajomości lektury "Mikołajek" 1.. Jak miał na nazwisko Felix?Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Sprawdź się w naszym teście, no bo co kurczę blade!. Co obiecał Mikołajkowi kupić tata za bycie w 10 najlepszych z arytmetyki?Mikołajek.. Perypetie Mikołajka przedstawiono w kilkunastu książkach - powieść autorstwa: Goscinny Rene , Sempe Jean-Jacques.. Sprawdź czy znasz podstawowe informacje o lekturze "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 1.. Felix, Net i Nika .Ćwiczenia - karty pracy dla dzieci szkolnych..

... komisja konkursowa otrzymała od SP 6 w Toruniu aż 99 prac plastycznych i 66 testów z wiedzy o Toruniu.

Rodzinny #challenge na czas pandemiiWitaj na stronie Quizz.pl.. Wyjątek zrobiła, gdy chłopak dostał od wujka magiczną szkatułkę.. Polub.. Dzieci pisały test z otwartymi pytaniami i rozwiązywały krzyżówkę.. Mikołajek test online.Na świecie jest niewiele książek, które dzieci i dorośli kochają równie mocno, co opowiadania o Mikołajku.Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie.. dla dziecka: RADOŚĆ z własnych osiągnięć.. opiekunem uczniów.. Więcej.. Opis testu.. Udostępnij Udostępnij.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. • Kim jest Rosół?. Jak miał na nazwisko Felix?Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał .Test z lektury szkolnej Kamienie na szaniec - test znajomości lektury.. Muzea w Polsce online - odwiedź je już dziś!. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. ZERO irytujących treści i reklam.. Dlaczego Mikołajek chciał .O to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" Przepraszam, że na 13 punktów wyskakuje ,,musisz jeszcze poćwiczyć" lecz…Głównym bohaterem serii jest tytułowy Mikołajek, który mieszka we Francji.. jednym z uczniów.. Jak zrobić domowy płyn dezynfekujący?. Jak rozmawiać o nim z dzieckiem?. Zaznacz w kratce właściwą odpowiedź.. dla rodzica: SPOKÓJ I WYGODA.. Edytuj elementy.klasa 6 Lektury obowiązkowe.. Pamiętasz najlepsze numery Mikołajka i reszty szkolnej paczki?. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .a ja już sam czytam i chciałbym poczytać jeszcze o Mikołajku dodany: 2012-10-16 13:34:04, przez: Hubert uwielbiam jak mama czyta mi książeczki, chętnie ich słuchamUpewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »Test z wiedzy o lekturze "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"..

Tagi #kamienienaszaniec #aleksanderkaminski #lektury Inne tryby testu.się z nami.Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Powiązane z testem.. Jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka?. z Mikołajkiem.René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - test z lektury.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. Kolega, który uwielbia jeść to: Q. Euzebiusz to chłopiec, który: Q. a) piłką b) samolotem c) globusem 16.. 1) Główna osoba w lekturze a) Alcest b) Mama c) Nauczycielka Mikołajka d) Rufus e) Mikołajek f) Euzebiusz 2) Najlepszy przyjaciel Mikołaja a) Ananiasz b) Alcest c) Rufus d) Kleofas e) Gotfryd f) Euzebiusz 3) Dziewczyna, w której zakochał się Mikołaj a) Aleksandra b) Maja c) Emilia d .This quiz is incomplete!. Tagi #mikolajek #lektury #lekturyszkolne Inne tryby testu.. Rozwiąż test.. BEZPIECZNA NAUKA i ZABAWA w jednym :) Bo KAŻDE dziecko jest mądre i inteligentne.wiedzy uczniów po omówieniu zagadnień związanych z regionem, przeprowadzono badania w oparciu o ogólny test rozpoznawczy.. kuzynem Mikołajka.. to nie ten test Ja mam lekturę ,,Mikołajek i inne chłopaki" i tam pierwszy rozdział to ,, Kleofas ma okulary;;Jak dobrze znasz "Mikołajka"?. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. • Z kim ścigał się na rowerze tata Mikołajka?. Na swojego wychowawcę Mikołajek i koledzy mówią: Q. Polub..

U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.

Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Udostępnij Udostępnij.. Przetestuj swoją wiedzę.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku.. SuperKid.pl : TYSIĄCE materiałów edukacyjnych.. a) w pralni b) w piwnicy c) w klasie 15.. 10 sposobów na Święta bez stresu.. Jest najwyższy ze wszystkich i szybko biega.Z kim ma zamiar się ożenić Mikołajek?. Uczniom klasy piątej szkoły podstawowej, usytuowanej na osiedlu, którego patronami ulic są w większości twórcy związani z regionem Warmii i Mazur, zadano sześć pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt