Napisz krotki list do kolegi o swoich wakacjach

Pobierz

Napisz wiadomość dla niej / niego a w niej: - napisz o swoich planach na wieczór, - poinformuj, z kim zamierzasz spędzić wieczór, - podaj orientacyjną godzinę powrotu do domu, - poproś o zrobienie .Książki rozwijają też wyobraźnię, zmuszają do myślenia poprzez skomplikowaną często fabułę.. - Wyjaśnisz jacy są typowi Polacy i jaki styl życia prowadzą.. Napisz list do koleżanki z Niemiec.. W swoim liście:W czasie pobytu na wakacjach w Londynie wynajmujesz pokój z kolegą lub koleżanką.. - Zapytasz jakie miejsca w Polsce chciałby zwiedzić i poradzisz jakie Twoim zdaniem powinien zobaczyć.. Niedawno byłem u babci na wsi.. • Poinformuj o zgubieniu dokumentów.. Zamierzasz wrócić dziś późno do domu.. Mam nadzieję, że uda nam się spotkać w czerwcu.. List W zależności od adresata (tzn. osoby, do której list jest kierowany) lub sytuacji życiowej nadawcy, list może przybierać różne formy.Witam mam do mapisania list po niemiecku w czasie przeszłym: Spędziłam wakacje nad morzem z rodzina.. Postanowiłem do Ciebie napisać ponieważ zbliżają się wakacje.. W swoich założeniach odwołuje się on do .Napisz list do kolegi z Anglii, w którym: Muszę napisać krótki list do kolegi po angielsku w którym opisuje gdzie mam zamiar pojechać na wakacje.. Chodzę do gimnazjum w moim mieście (do tego, które pokazywałam Ci w ubiegłe wakacje)..

Okazało się, że nie było tak źle.Napisz list do kolegi opowiadając o swoich wakacjach.

zadanie dodane 25 marca 2011 w Język niemiecki przez użytkownika kopec ( -1,570 ) [Szkoła średnia] niemieckiNapisz list do przyjaciela zachęcający do przyjazdu do twojej miejscowości.. Piszę do Ciebie, aby opowiedzieć Ci o mojej nowej szkole i klasie.. • Zapytaj o możliwość przyjazdu w innym terminie.. Zamierzasz wrócić dziś późno do domu.. Drogi Pawle Zdecydowałem się napisać do Ciebie ten list, gdyż chcę Ci opowiedzieć o moich przeżyciach z wakacji.. Parę dni po zakończeniu roku szkolnego mam w planach krótki wyjazd nad morze razem ze swoimi przyjaciółmi z sąsiedztwa.. 80% List zachęcający przyjaciela do przyjazdu do twojego miastaNapisz list do koleżanki lub kolegi,w którym opowiesz o wizycie w teatrze.. Forma W liście należy uwzględnić następujące elementy: 1.Napisz list do kolegi, w którym: - Ucieszysz się z jego wakacji w Polsce i zaproponujesz gdzie mógłby się zatrzymać.. 2014-01-22 17:59:04; Napisz list do koleżanki.. 2013-04-03 21:13:35; napisz list do koleżanki 2015-09-16 19:08:12; Napisz list do koleżanki!. A ja chciałbym zachęcić Cię do tego, byś podczas ich trwania przeczytał jakąś ciekawą książkę..

Napisz o swoich dolegliwościach, wizycie u lekarza i sposobie leczenia.

Byłem pewny, że zanudzę się na śmierć, no bo sam wiesz nikogo tam nie znałem.. 82% List Małego Księcia do największego przyjaciela z Ziemi, tłumaczący nagłe odejście.. Wzór listu do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku z tłumaczeniem na polski.Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. Drogi Wojtku!. 2013-10-10 19:03:43; Napisz do koleżanki lub kolegi z klasy list, w którym opowiesz o znanych Ci zasadach dobrego .Napisz list do kolegi lub koleżanki o swoich wakacjach -powitanie -gdzie byłeś (nazwa panstwa ,kierunek swiata ) -z kim byłem -co tam robiłem (przynajmiej 2 przykóady ) -spytaj o wakacie kolegi (gdzie spędził ) - porzegnanie PS WSZYSTKO MA BYC PO ROSYJSKU NP IMIE MIEJSCOWOŚĆ ITP .Muszę napisać krótki list do kolegi po angielsku w którym opisuje gdzie mam zamiar pojechać na wakacje..

Dłuższy tekst użytkowy Napisz list do kolegi z Anglii, który wkrótce zamierza ię odwiedzić.

Trzeba było również napisać list do kolegi w Anglii o zakładanym przez nas klubie.Bardzo bym prosiła o napisanie listu.. - Wspomnisz swoje ostatnie wakacje w Wielkiej Brytanii.Napisz do niego wiadomość.. • Przeproś, że nie możesz przyjechać.. Krótki (w zadaniu pisze od 50-100 słów ale mi ok 60 .. Jak wiesz od 1 września jestem ucznnicą 1 klasy gimnazjum.. Przeproś, że długo nie pisałaś i podaj powód- ostatnia przebyta choroba.. Napisz krótko co robisz, by być zdrowym i silnym.. Napisz notatkę dla niej/niego • Napisz o swoich planach na wieczór • Poinformuj, z kim zamierzasz spędzić wieczór • Podaj orientacyjną godzinę powrotu do domu.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. W każdej występuje jakiś bohater - negatywny albo pozytywny, budzący w nas odrazę lub podziw, dlatego prawie zawsze w książce znajdziemy postać godną naśladowania - swój autorytet.Napisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki..

NApisz list do kolegi po ...E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.

List ma zawiera: skąd pisze list, kiedy tam przybyłem, powiedzieć jaka jest pogoda i jak się czuje, co robiłem w pierwszym dniu wakacji, opisać cały dzień z twojej wizyty, opisać coś niezwykłego co się wydażyło podczas wakacji.napisz list do kolegi lub koleżanki w którym zachęcisz do przeczytania lektóry "Przygody Tomka Sawyera" 2010-10-28 17:01:24 Napisz list do koleżanki która jest chora, opisz jak tam w szkole i jak jej zdrowie.. • Napisz, ile czasu będziesz czekać na nowe dokumenty.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. • Poproś o zrobienie zakupów Podpisz się .Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. Wiem, że nie lubisz czytać.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Napisz list do koleżanki z Wiednia, w którym napiszesz: * gdzie i z kim wypoczywałaś, * o zakwaterowaniu i wyżywieniu, * o spędzonym wolnym czasie i szczególnych atrakcjach, * zapytasz o wakacje koleżanki i pozdrowisz jej rodzinę.List nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po angielsku.. Drogi Mateuszu, piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.. Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do koleżanki lub przyjaciółki w języku angielskim.. List nie musi być długi.. Mam nadzieje, że mi pomożecie, z góry dzięki;DPlanujesz wakacyjny wyjazd.Napisz list do kolegi z Niemiec.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.. Krótkie zakończenie, np: pozdrawiam do usłyszenia.. Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Sprawdź jak napisać list, czym się różni list prywatny od listu oficjalnego, zapoznaj się ze wzorami i przykładami.. Atmosfera jest w niej bardzo przyjemna.list do kolegi w którym opiszesz swoje plany na przyszłość .. Chcę podzielić się z Tobą swoimi planami na przyszłe wakacje..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt