Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty pytań na język angielski

Pobierz

nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.. Rejestracja.. You (nie powinieneś pić) fizzy drinks.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie- zadanie 9/86.. Ćwiczenie dla chętnych: Uzupełnij luki w zdaniach na podstawie tekstu z ćwiczenia 10.W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Zadanie 16 1.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 2014-04-20 17:46:10Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: Kitka18 22.4.2010 (14:34) Uzupełnij zdania wstawiając czasowniki podane w nawiasach w czasie present Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: piinklady 24.10.2010 (21:11) Uzupełnij zdania przyimkami z ramki dwa zostały podane dodatkowo i nie Przedmiot: Język .Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. zadanie dodane 15 marca 2011 w Język angielski przez użytkownika robert785 ( -1,060 ) [Szkoła średnia] angielskiPrzetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. Strona 2 z 14Zobacz 4 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz podane słowa.Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: przetłumacz podane zdania na język angielski.. They aren't healthy.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań 1-4, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielski.

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 2.Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania gramatycznie poprawne.. 1 I (nie widziałem) _____ Mary since Monday.Przetłumacz na język angielski fragmenty zdań podane w nawiasach.. Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj .Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymywać logiczne i gramatyczne poprawne zdania.. Język angielski - szkoła podstawowa × 13.4.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. They (mieszkają) _____ there for many years.W zadaniach 16-18 przetlumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymaćlogiczne i gramatycznie poprawne zdania.. 4,269 wizyt.. Wybierz właściwą odpowiedź.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na j. angielski, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zda - Pytania i odpowiedzi - Język angielski.. John and Mary (piszą do siebie od kilku) years 3.Przetłumacz na język angielski.. Uzupełnij luki w tekście czasownikami w nawiasach w czasie Past Simple i Past Perfect.. 5 / 87 Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne poprawne zadania .Przetłumacz podane w nawiasach fragmenty zdań na język angielski..

Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski.

Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Uwaga!. Uwaga!Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.. 2012-04-02 10:35:15Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. My family (pojechała na wczasy zorganizowane) to Spain last year.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Logowanie.. .Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań (1-4), tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Rozwiązania zadań.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. 0 głosów.. Do Każdego zdania (1 - 4 ) dopasuj właściwy opis.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Zadanie 7.. Question from @milcia203 - Język angielskiPrzetłumacz podane w języku polskim fragmenty zdań na język angielski.. 3.Język angielski - karta rozwiązań zadań Strona 2 z 4 GA-R1 Poniżej zapisz rozwiązanie zadania 7.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania..

2012-01-16 21:33:55 Przetłumacz zdania na język angielski .

(0-5) Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Pytania i odpowiedzi.. Przetłumacz na język angileski podane w nawiasach fragmenty tak aby otrzymać logiczne i grmatycznie poprwane zdania.. 2.Zadanie: przetłumacz podane w nawiasach fragmenty na język angielskim,tak aby otrzymać logiczne i gramatyczne zdania w każdą lukę możesz wpisać do czterech Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.2 Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. Uwaga: w każdą lukę możesz wpisać maksymalnie pięć wyrazów.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać gramatycznie i logicznie poprawne zdania Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt