Wierszyk na 70 urodziny dla babci

Pobierz

Dziś dziękuję Ci za to wszystko, dla mnie Dzień Babci trwa co dzień.. Niech Bóg Jedyny prowadzi Cię każdego dnia!. Nigdy nie powiesz, że nie masz czasu, pocieszysz, gdy jest mi źle, staniesz za mną murem przed rodzicami.. Ciesz się nienagannym zdrowiem, realizuj swoje pasje, zwiedzaj nowe miejsca i pamiętaj, że Twoja wnuczka Cię bardzo kocha.. Albo i dwieście!. Nie żałuj sobie w życiu niczego: ani słodkiego, ani procentowego.. Jeżeli .70-tka to piękny wiek, w którym odbijają się wszystkie przeżycia, doświadczenie i wiedza solenizanta.. Wszystkiego najlepszego z okazji dziecka narodzenia, niech spełniają się Wasze marzenia!. Słaby Świetny .. Z tej okazji życzę Ci zapasu energii, szczęścia i zapału, którego dotąd nigdy nie brakowało.. Niedostępne Wyślij kwiaty Życzenia na Dzień Babci Za to, że Twój uśmiech się nie zmienia babciu,Apr 7, 2022Apr 6, 2022Piękne życzenia urodzinowe dla mamy - W dniu urodzin mamo moja; Wzruszające życzenia urodzinowe - Bądź jasnym promieniem dla tych, co słońca nie znają; Życzenia na urodzinki na 2 latka, 3 latka, 4 latka, 5 latek - Ile w ulu pszczół robotnic; Zabawne wierszyki na urodziny dla nastolatka, nastolatki - Życzenia dla CiebieZabawne, śmieszne, fajne życzenia dla babci i dziadka od przedszkolaków, Dzień Babci i Dziadka, ładne wierszyki na Dzień Babci i Dziadka - 21 i 22 stycznia, osobiste życzenia z okazji Dnia Babci od wnuczka, ..

Religijne życzenia na 70 urodziny.

Życzenia urodzinowe dla dziadka w wieku 70. lat mogą również przybrać religijny charakter.. Piękne życzenia urodzinowe dla mamy - W dniu urodzin mamo moja .Życzenia dla babci na wiele okazji: Dzień Babci, z okazji imienin i urodzin.. Dzisiaj Ty również świętujesz swoją siedemdziesiątkę.. Żyj pełną parą i nie zważaj na problemy.Jan 13, 2022Dec 7, 2020szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu.. Dziękuję za wychowanie, za miłość i siłę, których uczysz mnie każdego dnia.. Dojrzały wiek ma swoje dobre strony, Dopiero wtedy człowiek jest doceniony.. Życzymy długiego życia, pozytywnego spojrzenia na świat, powodzenia i spokojnego nieba nad głową!. Droga i ukochana Babciu, naprawdę Cię doceniamy i kochamy, i z radością gratulujemy Ci tego ważnego dla nas wszystkich dnia!. W dniu Twoich 70. urodzin serdeczne życzenia, aby każdy następny rok przynosił wszystko to, co w życiu najpiękniejsze, zdrowia, szczęścia,Zwykle nikt nie poświęca wnukom tyle czasu co babcia.. Do snu nuciłaś piosenki, byłaś zawsze blisko mnie, więc podziękować Ci, Babciu, za to wszystko chcę.Jan 20, 2022Sto lat, spełnienia marzeń, radości, niech czas płynie Wam z miłością, a wszystko inne przyjdzie z łatwością!.

W Twoje urodziny, drogi OjczeŻyczenia urodzinowe dla babci.

I wszystkie smutki w szczęście Ci zamienić, i Twoje 70. urodziny słonkiem opromienić, i na twe usta sprowadzić uśmiechy, byś doczekała z swych wnucząt pociechy.Jan 31, 2021Tego wyjątkowego dnia, kiedy obchodzisz swoje 70 urodziny śpieszę życzyć Ci wszelkiej pomyślności, nadziei w sercu, promiennego uśmiechu na ustach, trafnych zrządzeń losu, wielu niezapomnianych wrażeń, morza radości, spełnienia marzeń oraz bezkresnej, prawdziwej miłości.Z okazji 70-tych urodzin życzę Ci słońca na każdym niebie, smaku, zapachu w codziennym chlebie, ptaków, motyli i chwil radosnych, a w sercu zawsze zielonej wiosny!. Hurra, hurra, przyszedł czas świętowania, przyszła pora życzeń składania!. Olej trudności, wszelkie zmartwienia.. Te życzenia to nie gratka Są one dla siedemdziesięciolatkaJul 26, 2021Kochany dziadku, chciałbym Ci złożyć serdeczne życzenia na 70. urodziny.. ***.Życzenia na Dzień Babci Zawsze jesteś obok, kiedy Cię potrzebuję.. Niech ci się wiedzie jak za króla Sasa!. Oby życie było lepsze.. Wszystkiego, co najlepsze!Składa kochająca wnuczka .Życzenia na 70 urodziny Jakże chciałbym dziś, o Babciu droga, w radość zmienić wszystkie troski Twoje, szczerą modlitwą wyprosić Boga słodką nagrodę za Twój trud i znoje.. Kochana Babciu w dniu Twoich urodzin życzę Ci: A- abyś zawsze była uśmiechnięta..

Kochanej babci, w dniu 70-tych urodzin, pragnę życzyć dużo zdrowia oraz zadowolenia z życia.

C- ciepłych uśmiechów.Lat 70 Ci minęło, lekkie życie się zaczęło.. Tak wiele mnie nauczyłaś, tak wiele uśmiechu mi dałaś, na spacery ze mną chodziłaś, kiedy byłam jeszcze mała.. Każdy ceni jego doświadczenie, Za wyraz zadumy uznaje milczenie.. Śmiej się i raduj, a w razie potrzeby - odpoczywaj!. Jedz, pij i popuszczaj pasa!. Życzę powodzenia w pracy, dużo pieniędzy i braku przeszkód z realizacji swoich zamierzeń.. Czas na relaks, tak myślimy, tym prezentem Cię skusimy.. Ode mnie przyjmij najlepsze życzenia!. Niech każdy Twój dzień rozpoczyna się i kończy uśmiechem na twarzy.. Mądrej rady wysłucha chętnie,Jun 6, 2021Życzę spokojnego nieba nad głową!. To ona cierpliwie przekazuje nam cenne życiowe doświadczenia, to jej smakołyki pamiętamy jeszcze długo po tym, jak już przestaliśmy być dziećmi, to ona zna najwięcej bajek na świecie .Jan 20, 2021Babciu dajesz wszystkim tyle miłości, Żyj długo w zdrowiu, szczęściu, radości!. ZOBACZ.. Sto lat!Jesteś podporą naszej rodziny, naszą ochroną i pokojem.. Najlepsze życzenia urodzinowe: na FB, SMS, wierszyki Życzenia urodzinowe - 45 rymowanych życzeń urodzinowych Życzenia imieninowe - propozycje życzeń dla każdego .. Najmodniejsze Baleriny Nawet 70% Taniej!. Droga Babciu,z okazji 70. urodzin życzę Ci jak najwięcej wytrwałości w wierze i pogody ducha czerpanej z miłości do naszego Pana, a także zdrowia i światła tak jasnego, aby żadna siła nie przyćmiła jego blasku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt