Charakterystyka postaci nika mickiewicz

Pobierz

Bohater jest szczupłym, niskim człowiekiem.Imię: Felix Wiek: 17 Żywioł: Ziemia Pochodzenie: Vale Charakterystyka: Felix jest głównym bohaterem drugiego Golden Sun'a.. Zmarł, kiedy Nika nie miała już matki.. Nika to bardzo ładna dziewczyna o rudych długich włosach, stale układających się w niesforne loczki (w FNiN oraz.. Nika jest odważna, samodzielna i zaradna.. Caban - czarny, długowłosy terier rosyjski Felixa, zaprzyjaźniony z całą rodziną i tytułowymi przyjaciółmi.. Posiada syna Wacława.. Innymi jej cechami są: względna prawdomówność (stara się kłamać tylko w sprawie śmierci taty), dotrzymywanie danego słowa, lojalność.Nika Mickiewicz Wygląd.. Jej Matka była historykiem sztuki.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Ma wesoło błyszczące, zielone oczy oraz mały, lekko zadarty nos.. Jest ona szczupłą i bardzo ładną dziewczyną o rudych lokach i zielonych oczach.Odpowiedź: Imię i nazwisko: Nika Mickiewicz.. Najchętniej zakłada czarne lub w szkocką kratę mini spódniczki i jeansowe kurteczki.Podstawowe informacje o bohaterze Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Jej przyjaciele to Felix i Net.. w starej kamienicy na trzecim piętrze.. Nika ukrywała jego śmierć, mówiąc, że pije i jest akwizytorem.. Razem z Felixem i Niką tworzy niepokonane trio.Nosi okulary..

Brak dodanych opisów i charakterystyk dla postaci Nika Mickiewicz.

Nika większość czasu spędzała z Felixem, Netem.. Posiada niezwykły dar — potrafi przesuwać przedmioty siłą woli, a także porozumiewać się telepatycznie.Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Nika Mickiewicz - charakterystyka.. Był to kawaler, opiekujący się bardzo majętną dziewczyną Klarą, co pozwalało mu na udawanie kogoś bogatego.1.Nika Mickiewicz Dziewczyna z charakterem, odważna i samodzielna.. To jednak zdolny matematyk i komputerowiec - potrafi włamać się do szkolnego systemu informatycznego, konfiguruje wynalazki Felixa tak, by umożliwiały realizację kolejnych przedsięwzięć.uczyła się w gimnazjum im.. Nika .Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Zainteresowania Niki to czytanie książek.. Ma czternaście lat.. Nie rozstaje się ze swoimi starymi martensami.. Te cechy charakteru wykształciły się u niej po śmierci rodziców, kiedy zdana tylko na siebie, musiała sama o siebie zadbać.. Jest sprytny, inteligentny i ma niezwykle rozwinięte poczucie humoru, które zapewne pozwoliłoby mu zostać najlepszym polskim pisarzem komediowym gdyby nie to że jest dyslektykiem.Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach.. Jest dyslektykiem i dysgrafikiem..

Nika Mickiewicz - charakterystyka.

Sądząc, że dziewczyna jest bita przez ojca, Net chce wysłać list do burmistrza, aby pomógł Nice.. Charakterystyki.. "Jego ciemnoblond fryzura wyglądała, jakby czesał się, odpalając we włosach petardę".. Od kiedy zmarł jej tata, żyje sama.. Net bywa czasem porywczy lub ironiczny, ale ma poczucie humoru oraz troszczy się o przyjaciół.. Klasa: 1 a gimnazjum.. Ma ciemno blond włosy, nosi okulary a jego fryzura, choć wiecznie w nieładzie przyciąga jakoś dziewczyny.. Nika jest ładną dziewczyną o oryginalnej urodzie.. Pamiętajcie, że w prezentacji z poprzedniej lekcji zestawiłam wszystkie niezbędne informacje o tej - niezwykle istotnej - formie wypowiedzi…Jak napisać charakterystykę porównawczą?. Dodaj opis/charakterystykę bohatera Nika Mickiewicz.. Tom 12".Netowi podoba się klasowa piękność, Aurelia, lecz równocześnie bywa zazdrosny o Nikę.. Felix pochodzi z wioski Vale (stamtąd również pochodzą: Isaac, Garet oraz Jenna) i panuje nad żywiołem ziemi, a jako broni używa mieczy każdego rodzaju.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" to moim .Paweł Mickiewicz (ojciec Niki) - niewiele wiadomo o jego przeszłości.. Uroczy i zawsze gotowy do pomocy.któremu pomaga Nika, wykorzystując swoją niezwykłą zdolność.. Jej celem jest znalezienie podobieństw i różnic.. Często w soboty zapraszał ich na seanse filmowe, podczas których zajadali przysmaki babci Lusi.Bohaterowie Główni: Felix Polon, Net Bielecki, Nika Mickiewicz Przedsta- wienie postaci Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum imienia Stefana Kuszmińskiego w WarszawieNika spotyka świętego Mikołaja, potrafi siłą woli przesuwać przedmioty, ma przeczucia, które pozwalają jej czasem przewidywać przyszłość.Kategoria:Rodzina Felixa, Neta lub Niki..

Rodzice Niki nie żyją, ale udaje, że mieszka z ojcem.Nika Mickiewicz - charakterystyka.

Piotr Polon - tata Felixa, pracuje w Instytucie Badań Nadzwyczajnych, syn zainteresowanie robotyką odziedziczył właśnie po nim, Marlena Polon - mama Felixa, pracowała w banku, ale kiedy ktoś wykorzystał jej laptopa do wprowadzenia wirusa, została zwolniona, Babcia Lusia - od czwartej części .Charakteryzujemy bohaterów powieści "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" 10.. Rejent to notariusz pracujący w sądownictwie.. Nika Mickiewicz - trzynastoletnia koleżanka Felixa i Nika, chodzi z chłopakami do tej samej klasy.. Miejsce: Mały biedny domek.84 % użytkowników klp.pl poleca:Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje".. Chłopak jest liderem w drużynie i jak widać ulega on nawróceniu, tzn stoi po naszej stronie.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Bohaterowie Główni: Felix Polon, Net Bielecki, Nika Mickiewicz Przedsta- wienie postaci Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum imienia Stefana Kuszmińskiego w WarszawieCharakterystyka postaci Nika Mickiewicz.. Tworzymy ją, zestawiając cechy obu postaci wg planu zwyczajnej charakterystyki: Wstęp - przedstawienie obu bohaterów.Charakterystyka bohaterów książki Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa Charakterystyka postaci: Aurelia Dodał: Serfer Dodano: 22 I 2021 (6 miesięcy temu)Charakterystyka postaci rejenta z zemsty..

11.2020 r. Uczniowie, dziś przygotujemy się do redagowania charakterystyki postaci literackiej….

Jest bogatym wdowcem o czym świadczy chociażby fakt, iż do niego należy połowa zamku.. Te cechy charakteru wykształciły się u niej po śmierci rodziców,.. Umiejętności i zainteresowania.. Wiek: 13 lat.. Informacje.. Charakterystyka wewnętrzna Bardzo szybko zaprzyjaźnił się z nowymi uczniami, a szczególną paczkę stworzył z Netem i Niką.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba .Nika Mickiewicz - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Drobna rudowłosa dziewczyna o zielonych oczach.. Ma niesforne, rude loki, zielone oczy, lekko zadarty nos, trochę piegów i szczupłą sylwetkę.Głównych bohaterów powieści - Felixa, Neta i Nikę - poznajemy w ich pierwszym dniu w nowej szkole - gimnazjum .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - przeznaczona dla młodzieży powieść z gatunku science fiction autorstwa Rafała Kosika.Pierwsza książka z cyklu Felix, Net i Nika, wydana w listopadzie 2004 r. przez Powergraph.Opowiada o przygodach trójki przyjaciół z pewnego warszawskiego gimnazjum.. Niewysoka, ma kręcone, rude włosy, zielone oczy i piegi.. Nika jest bardzo samodzielna i zaradna.Nika Mickiewicz — przyjaciółka Felixa i Neta; rudowłosa dziewczyna z charakterem, która nosi martensy; prawnuczka inkwizytora i czarownicy.. Gdy miała sześć lat, jej mama zmarła.. Charakterystyką porównawczą nazywamy pracę, w której porównuje się co najmniej dwóch bohaterów indywidualnych lub zbiorowych.. Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Nika to bardzo ładna dziewczyna o rudych włosach, stale układających się w niesforne loczki (w "Orbitalnym Spisku" okazuje się, że nie są one naturalne).. Kategorie.Nika Mickiewicz: Dziewczyna o nadnaturalnych zdolnościach,wychowywała się sama(jej rodzice umarli).Jest,jak to określili chłopcy:"Kręgosłupem moralnym".Ma swój własny niepowtarzalny styl,czyli:martensy,spódniczka w szkocką kratę,i jeansowa kurteczka.U początku serii Net jest wysokim i szczupłym trzynastolatkiem.. Przez większą część serii uczęszcza razem ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi - Felixem i Netem do drugiej klasy gimnazjum.. Płeć: Dziewczynka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt